KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15848266

nr 1584 8266

Anders Wallgren, kust. Signerad, daterad 1934. Olja på duk, 71x90 cm, yttermått inklusive ram: 88x104 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 11 december 2023
kl 18:04:27

11/12 17:59:28 1      Vinnande bud